Kuchenne triki

Chcesz dobrze się bawić i sprytnie podejść do mycia naczyń? To możliwe dzięki naszym trikom i zabawom. Czerp inspirację i dziel się pomysłami z rodziną i znajomymi, aby ułatwić im codzienne zmywanie.

Nakarm zmywarkowego potwora

Przekształć front swojej zmywarki w zabawną zwierzęcą mordkę, korzystając z folii samoprzylepnej.
Wspólnie z dziećmi nakarm zmywającego zwierza. Możesz stworzyć lwa, słonia, królika albo jakąkolwiek inną istotę, która przyjdzie Ci do głowy.
Powiedz dzieciom, że zwierzaka trzeba regularnie karmić i opublikuj zdjęcie w mediach społecznościowych, aby zainspirować innych rodziców. Download

Dzielenie się zmywarką

Udostępnij swoją zmywarkę sąsiadom i znajomym, aby zmywanie było bardziej ekologiczne. Wspólne oczekiwanie na czyste naczynia możecie umilić sobie posiłkiem. To doskonałe rozwiązanie dla studentów i osób mieszkających samotnie.

Obawiasz się bałaganu? Niepotrzebnie!

Po spędzeniu kilku miłych chwil w towarzystwie bliskich w ramach ruchu #ENJOYTOGETHER nie musisz martwić się brudnymi naczyniami.
Dzięki produktom Somat przywrócenie naczyniom czystości nie stanowi problemu.
Skuteczne receptury usuwają nawet najtrudniejsze zabrudzenia, takie jak tłuszcz i przypalona żywność, dzięki czemu możesz spędzić z najbliższymi jeszcze więcej czasu. 

DOWIEDZ SIĘ WIĘCEJ