Skip to Content
Kobieta przyklęka przed otwartą zmywarką i sprawdza, czy szklanka jest czysta

Nabłyszczacz do zmywarki Somat: lśniąca czystość

Nabłyszczacz do zmywarki Somat to potęga czystości naczyń i nieskazitelny blask. Dzięki innowacyjnej formule czyszczącej płyn nabłyszczający do zmywarek skutecznie działa przeciwko osadom z kamienia i plamom na szklankach, sztućcach lub talerzach, zapewniając błyszczące efekty po każdym cyklu czyszczenia. Polegaj na pięciokrotnej sile czyszczącej nabłyszczacza Somat i nadaj niezrównany blask swoim szklankom, sztućcom i naczyniom!

Czy nabłyszczacz do zmywarek jest konieczny?

Aby osiągnąć trwałe efekty mycia naczyń, należy od czasu do czasu uzupełniać nabłyszczacz w zmywarce. Świetnym wyborem jest nabłyszczacz Somat. Zapewnia, że na twoich naczyniach nie pozostaną zacieki, a po zakończonym cyklu wszystkie naczynia będą błyszczeć jak nowe.

Dodatkowo, nabłyszczacz do zmywarki Somat wspomaga proces suszenia naczyń w zmywarce. Imponujący efekt extra-suszenia zauważalny jest nie tylko na porcelanie, szkle i ceramice, ale nawet na plastikowych naczyniach. Ponieważ plastikowe naczynia są bardzo trudne do wysuszenia w zmywarce, często trzeba je dosuszyć ręcznie po wyciągnięciu z urządzenia. Dzięki efektowi extra-suszenia nie jest to już konieczne, co pozwala zaoszczędzić czas i wysiłek.

Ponadto, nabłyszczacz do zmywarki chroni przed osadami z kamienia (dowiedz się więcej na temat twardej wody w zmywarce) i jest wyposażony w skuteczną ochronę szkła. Chroni naczynia, a także zapobiega matowieniu szklanek, jeśli są one często myte w zmywarce. Stanowi więc idealne uzupełnienie soli do zmywarki.

Jak i gdzie wlać nabłyszczacz do zmywarki

Dawkowanie i stosowanie nabłyszczacza Somat jest dziecinnie proste.

 1. Znajdź komorę nabłyszczacza w swojej zmywarce. W większości urządzeń znajduje się ona na wewnętrznej stronie drzwiczek, tuż obok komory na kapsułki i jest zwykle oznaczona symbolem słońca.
 2. Otwórz klapkę i wlej nabłyszczacz Somat do otworu. Dzięki praktycznemu lejkowi na butelce płyn trafia tam, gdzie powinien, bez rozlewania. Okienko obok otworu komory nabłyszczacza służy jako wskaźnik poziomu. Gdy stanie się całkowicie ciemne, osiągnięto maksymalną ilość wlewu, a zbiornik nabłyszczacza w zmywarce jest pełny.
 3. Większość urządzeń umożliwia również regulację, która pozwala na dostosowanie dawkowania płynu nabłyszczającego do zmywarek.

Jeśli zauważysz plamy z osadu na naczyniach po ich umyciu, powinieneś zwiększyć dawkowanie nabłyszczacza. Jeśli zauważysz natomiast tęczowe smugi na sztućcach lub szklankach po cyklu płukania, powinieneś zmniejszyć dawkowanie nabłyszczacza. Takie działanie zagwarantuje, że wszystkie Twoje naczynia będą perfekcyjnie czyste i błyszczące po każdym cyklu mycia.

Zalety nabłyszczacza do zmywarki Somat

 • Natychmiastowe działanie.
 • Blask naczyń i sztućców bez plam i osadów.
 • Dodatkowa ochrona szkła dla lśniących szklanek.

Nabłyszczacz do zmywarki zapewnia blask naczyń i szklanek, a także skuteczną ochronę przed osadami i matowieniem. Pamiętaj jednak, że uzupełnienie soli w zmywarce jest równie ważne. Sól do zmywarki Somat zapobiega osadzaniu się kamienia, zmiękcza wodę i zwiększa wydajność urządzenia!

Więcej z tej kategorii

 • Wskazówki dotyczące twardej wody w zmywarce
 • Jak działa zmywarka i co dzieje się w jej wnętrzu? Kamery pozwalają nam zajrzeć do środka!
 • Dlaczego szklanki ze zmywarki są matowe?

  Zastanawiasz się dlaczego szklanki ze zmywarki są matowe? Sprawdź nasz artykuł i dowiedz się, jak rozwiązać problem i zapobiec mu w przyszłości!

 • Kosz, czy szuflada na sztućce w zmywarce?

  Zastanawiasz się co lepsze – koszyk, czy szuflada na sztućce? Sprawdź nasz artykuł i poznaj wady i zalety każdego rozwiązania!

 • Tryb eco w zmywarce

  Szukasz sposobu na zaoszczędzenie wody i energii elektrycznej? Dowiedz się, ile trwa tryb eco w zmywarce oraz jakie są jego zalety!

 • Jak ładować zmywarkę, aby uzyskać najlepsze rezultaty
 • Zmywarka nie grzeje wody

  Twoja zmywarka nie podgrzewa wody? Istnieją proste sposoby, aby zaradzić temu problemowi! Sprawdź nasz artykuł!

 • Czyszczenie zmywarki

  Każda zmywarka wymaga regularnego czyszczenia i konserwacji. Sprawdź nasz artykuł i dowiedz się, jak powinno wyglądać czyszczenie zmywarki!

 • Jak pozbyć się brzydkich zapachów ze zmywarki

  Twoja zmywarka śmierdzi? Sprawdź nasze porady i dowiedz się co zrobić, aby z urządzenia nie wydobywał się nieprzyjemny zapach!

 • Tabletki, proszek lub żel – najlepszy detergent dla Twojej zmywarki i sposób jego stosowania
 • Dlaczego detergent do zmywarki niezawierający fosforanu jest lepszy dla środowiska?
 • Jaka temperatura zmywarki charakteryzuje się najwyższym zużyciem?

#ENJOYTOGETHER

 • Znajdź idealny przepis i spraw przyjemność najbliższym przy kolejnym wspólnym spotkaniu.

 • Wiele z najpiękniejszych momentów w naszym życiu doświadczamy przygotowując lub dzieląc się posiłkiem. Takie chwile łączą. Sprawdź nasze pomysły jak można spędzać wspólnie czas w naszych artykułach.

 • Kto powiedział, że zmywanie musi być nudne? Z naszymi wskazówkami i grami zabawa gwarantowana! A dzięki naszym skutecznym produktom zmywanie to bułka z masłem!